Hlavná 5806/26, 929 01 Dunajská Streda

Služby

Prevencia a dentálna hygiena

Kontrola chrupu ako prevencia pred prípadnými ochoreniami je nesmierne dôležitá. Cieľom dentálnej hygieny je predchádzanie zubným kazom a iným ochoreniam ústnej dutiny. Pravidelná dentálna hygiena zlepšuje celkové zdravie a zabraňuje strate zubov.

Bielenie zubov

Pred bielením zubov je potrebné podstúpiť zubné vyšetrenie, kde zistíme, či je pre Vás bielenie vhodné alebo nie. Bielenie nemôžu podstupovať ľudia mladší ako 18 rokov, tehotné ženy, pacienti s neošetrenými zubami.

Záchovná stomatológia

Zanedbanie starostlivosti o zuby vedie k vzniku kazov alebo iných problémov, ktorých následná liečba trvá oveľa dlhšie. Zubný kaz vzniká na miestach, kde nie je zubný povlak pravidelne a správne odstraňovaný. Podľa rozsahu zubného kazu je potrebné ho odstrániť zubnou vŕtačkou alebo ošetrením koreňového kanálika.
Ak sa chcete vyhnúť neskorším komplikáciám, ako je liečba koreňov alebo odstránenie zuba, je potrebné poškodené zuby ošetriť výplňou. Najčastejšie využívané výplne: amalgámová výplň, fotokompozitná (biela) výplň, keramické výplne CEREC, skloionomérny cement

Zubná endodoncia

Predstavuje liečbu koreňových kanálikov, to znamená ich čistenie (vybratie zubných nervov). Včasné ošetrenie koreňových kanálikov zub zachráni a nie je potrebná jeho extrakcia.

Chirurgická stomatológia

Špecializovaný odbor, ktorý sa zaoberá chirurgickými výkonmi na zuboch, čelusti a mäkkom tkanive ústnej dutiny. Extrakcie a chirurgické extrakcie zubov, zubných koreňov a zubov múdrosti. Zavedenie zubných implantátov. Excízie mäkkých tkanív. Resekcia koreňového hrotu.

All on 4/6

All-on-4 a All-on-6 implantáty – využívame v prípadoch, keď pacient stratil väčšinu alebo všetky zuby. Vďaka strategickému umiestneniu každého implantátu z hľadiska vzdialenosti, uhla a hĺbky, môže štruktúra All-on-4® podporiť celý oblúk nových zubov s použitím len štyroch implantátov. Názov „all-on“ sa používa na opísanie tohto typu postupu vzhľadom na to, že celá zubná protéza je pripojená k 4 alebo 6 zubným implantátom.

Protetika

Náhrada jedného alebo viacerých chýbajúcich zubov, alebo ich súčastí. Korunky, mostíky, fazety, inlay/onlay/overlay. Celková a čiastočná náhrada zubov.

Implantáty

Náhrada koreňa zuba, na ktorý sa následne upevní nadstavba, ktorá nesie korunku.

Strojčeky

Slúžia k riešeniu anomálne postaveniu zubov a medzičeľustných vzťahov.

Kontaktujte nás

Vyplňte tento formulár a my sa Vám obratom ozveme s najbližším voľným termínom.

Prijímame nových pacientov

  Niečo vám na klinike vadilo?

  Dajte to vedieť priamo vedeniu.

  Nezmeškajte už žiadnu zľavu!
  Prihláste sa na odber noviniek.

  Prihlásením sa do odberu noviniek získate ako prvý prístup k našim zľavám a akciám.

  Úspešné Nastala chyba, skúste znovu

  Ponúkame komplexnú škálu služieb v oblasti starostlivosti o zuby. Odteraz budete od zubára odchádzať s úsmevom na tvári.

  Otváracie hodiny

  Pondelok  8:00 – 16:30

  Utorok 8:00 – 16:30

  Streda 8:00 – 16:30

  Štvrtok 8:00 – 16:30

  Piatok 8:00 – 16:30